PRZYCZEPY DO KOSIAREK-TRAKTORKÓW


Przyczepy VOLCAN do kosiarek-traktorków stanowią bardzo praktyczne rozszerzenie możliwości tychże pojazdów. Stosunkowo niewielkie gabaryty, lekkość, a także duża funkcjonalność sprawiają, że przyczepy te stają się coraz bardziej popularne głównie w gospodarstwach domowych do wywożenia trawy, śniegu, materiałów sypkich, warzyw i owoców, a także innych, mniejszych ładunków.

Na indywidualne zamówienie wykonujemy również przyczepy z różnego rodzaju skrzyniami ładunkowymi, według projektu i preferencji zamawiającego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyczep VOLCAN do kosiarek-traktorków.


Uniwersalna przyczepa do kosiarek-traktorków, wykonana z wysokogatunkowej blachy powleczonej warstwą farby poliestrowej w procesie malowania proszkowego. Grubość blachy, z której wykonane są burty i spód przyczepy wynosi 1,5 mm.

Przyczepa posiada otwieraną i ściąganą burtę tylną. Posiada również funkcję kiprowania (wywrotu) bez konieczności odczepiania przyczepy od pojazdu. Przyczepa wyposażona jest w uniwersalny zaczep z możliwością adaptacji do różnych modeli kosiarek.


Parametry:

  • dopuszczalna ładowność: 250 kg
  • długość całkowita: 1800 mm
  • wymiary skrzyni ładunkowej: 1275 mm x 905 mm x 290 mm
  • koła: 16x6.50-8, opona Kenda K358
  • prędkość maksymalna: 15 km/hPrzyczepa jest przystosowana do użytku jedynie z pojazdami typu kosiarka-traktorek, użytkowanie jej z innego rodzaju pojazdami nie jest zalecane przez producenta i odbywa się na ryzyko użytkownika.

Przyczepa nie posiada homologacji do poruszania się po drogach publicznych.


volcan.pl on Facebook
volcan.pl on Youtube